Nowoczesna placówka oświatowa Ekologiczny żłobek modułowy w Halinowie

712 m² 4 sale zabaw Miejsca dla 100 dzieci

Gminny żłobek Kraina Smyka wybudowany w zaledwie cztery miesiące

Nowoczesny żłobek w Halinowie wykonany w naszej technologii modułowej drewnianej powstał przy dofinansowaniu z programu Maluch+. Przy rozpoczęciu prac budowlanych obecni byli: minister środowiska, Henryk Kowalczyk oraz burmistrz Halinowa, Adam Ciszkowski. W energooszczędnym budynku zaprojektowaliśmy cztery sale zabaw wraz z węzłami sanitarnymi i salą do spania, szatnię oraz część administracyjną z gabinetem pielęgniarki. Po zaledwie 4 miesiącach żłobek modułowy był przygotowany do odbioru, a edukację podjęło w nim 100 dzieci w wieku od 1 do 4 lat.

Wysoka energooszczędność obiektu, jakim jest żłobek modułowy w Halinowie pozwala na znaczne oszczędności w zakresie ogrzewania i ochładzania budynku.

Warto wspomnieć, iż podczas rozpoczęcia prac montażowych, minister środowiska, w ramach projektu strategicznego „Budownictwo drewniane” podpisał porozumienie o współpracy z wybranymi stowarzyszeniami mającymi merytorycznie wspierać projekt.

Prezentowany żłobek podobnie, jak wybrane placówki oświatowe został zrealizowany w systemie przetargowym „Zaprojektuj i wybuduj”.

Dane techniczne żłobka modułowego w Halinowie:
– Powierzchnia użytkowa: 712,30 m²
– Kubatura: 2866,68 m³

Powierzchnia

712 m²

Sale zabaw

4

Czas realizacji

4 miesiące

Budynki Podobne

Żłobek modułowy w Gdańsku

Żłobek modułowy w Gdańsku

pow. 1100 m²
3 oddziały
Sale dydaktyczne dla 96 dzieci
Żłobki modułowe w Gdańsku

Żłobki modułowe w Gdańsku

pow. 438 m²
5 budynków
Sale dydaktyczne dla 500 dzieci
Żłobek nr 13 w Gdańsku

Żłobek nr 13 w Gdańsku

3 oddziały
Sale dydaktyczne dla 96 dzieci