Wybrane realizacje

Nowoczesny dom modułowy w powiecie gdańskim

Budowa energooszczędnego domu prefabrykowanego pod Trójmiastem

W województwie pomorskim realizujemy budowę jednorodzinnego domu prefabrykowanego o powierzchni użytkowej 144 m2. Dwukondygnacyjny budynek powstaje w energooszczędnej technologii Ecologiq w oparciu o projekt Rodzinny.

Parter budynku został rozdzielony na dwa niezależne lokale użytkowe (moduły) posiadające odrębne wejścia. Jedno z nich jest przeznaczone na użytek osoby starszej. Znajdziemy tu obszerną przestrzeń dzienną, na którą składają się salon, kuchnia i jadalnia, łazienkę przystosowaną dla osób niepełnosprawnych oraz sypialnię. Drugi lokal jest przeznaczony na potrzeby 3-4 osobowej rodziny i z jego poziomu dostępne jest użytkowe poddasze mieszczące dwa przestronne pokoje, łazienkę, sypialnię główną, gabinet oraz dostępną z korytarza garderobę. Na parterze natomiast znajduje się strefa dzienna z jadalnią, salonem i półotwartą kuchnią oraz toaleta.

Przejście między lokalami modułowego domu z prefabrykatów odbywa się poprzez niewielkie pomieszczenie techniczne.

Wyposażenie techniczne prefabrykowanego budynku:

– źródło ciepła i przygotowanie ciepłej wody użytkowej – pompa ciepła typu powietrze-woda wraz ze zbiornikiem ciepłej wody użytkowej o pojemności 200l.
– wentylacja: mechaniczna z urządzeniem do odzysku ciepła z wywiewanego powietrza (rekuperator)

Powierzchnia

144 m²

Dom

modułowy

Wróć do realizacji

Formularz kontaktowy