Fabryka

Producent domów energooszczędn

Energooszczędne domy prefabrykowane

ECOLOGIQ z dumą i należytą starannością produkujemy ekologiczne domy prefabrykowane dla klientów indywidualnych i deweloperów oraz modułowe budynki użyteczności publicznej dla oświaty (żłobki, przedszkola oraz szkoły), handlu oraz służby zdrowia.

Podstawą naszej technologii energooszczędnej są nowoczesne, lekkie konstrukcje drewniane, które charakteryzują się doskonałymi parametrami termicznymi oraz wysoką wytrzymałością umożliwiając budowanie obiektów wielokondygnacyjnych. Zaawansowana technologia prefabrykacji w połączeniu z unikalnymi umiejętnościami wysoce wykwalifikowanej kadry pracowniczej gwarantują terminowość wykonania i krótki czas montażu obiektu. Nasi klienci otrzymują budynki w stanie deweloperskim, o wysokim standardzie wykonania oraz jakości klasy premium. Nasze nowoczesne domy z prefabrykatów oraz modułowe budynki użyteczności publicznej charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji oraz zdrowym, ekologicznym mikroklimatem panującym wewnątrz.

Energooszczędne domy prefabrykowane to nasza odpowiedź na współczesne wyzwania budownictwa zrównoważonego.

Domy szkieletowe prefabrykowane - fabryka

Elementy konstrukcyjne naszych budynków (domy z prefabrykatów oraz kubaturowe budynki modułowe) powstają przy użyciu najnowocześniejszych maszyn do obróbki drewna z komputerową dokładnością do 1 mm.

Prefabrykacja elementów drewnianych jest przeprowadzana na centrum ciesielskim Hundegger Speed-Cut 3. Urządzenie to jest wyposażone w rozbudowaną część frezarsko-obróbczą, i oprócz precyzyjnego cięcia, umożliwia także wiercenie, frezowanie, szczelinowanie, znakowanie oraz opisywanie. Dzięki dwóm niezależnym systemom transportowym, obróbka drewna odbywa się szybko i bezproblemowo.

Montaż poszycia i formatowanie płyt drewnianych są realizowane na moście wielofunkcyjnym Weinmann. Dzięki tej wielofunkcyjnej maszynie konstrukcja szkieletowa ściany może być szybko i precyzyjnie uzupełniona o płytę poszycia. Cały ten proces jest wykonywany w sposób niezwykle precyzyjny, nieosiągalny dla ręki człowieka. Domy szkieletowe prefabrykowane – fabryka precyzji i innowacji.

Prefabrykacja to dokładność i precyzja

Wszystkie prefabrykaty wykonujemy z wyjątkową dokładnością, co z jednej strony zapewnia wysoką precyzję, natomiast z drugiej pozwala na zminimalizowanie ilości powstałych odpadów, co bezpośrednio przekłada się na ochronę środowiska oraz ogólną redukcję kosztów budowy.

Prefabrykacja to również wysoka jakość. Nasze elementy prefabrykowane powstają w oparciu o drewno lite KVH oraz drewno klejone warstwowo LVL. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości, materiały te nie podlegają pęknięciom ani odkształceniom, są odporne na uszkodzenia, grzyby i insekty. Prefabrykacja to dokładność i precyzja, co idzie w parze z troską o jakość i środowisko.

Nasze domy modułowe są właśnie dla Ciebie!

Fabryka domów energooszczędnych w Gdańsku.

Centrum Ciesielskie CNC firmy Weinmann.

Centrum Ciesielskie CNC firmy Weinmann.

Najnowocześniejsza linia produkcyjna Weinmann.

Najnowocześniejsza linia produkcyjna Weinmann.