Wyceń projekt

Wyceń projekt

Wyceń projekt podejście indywidualne

Posiadasz swój projekt lub spodobał Ci się projekt niebędący przedmiotem naszej stałej oferty, a chciałbyś go realizować w naszej energooszczędnej technologii, ale nie wiesz ile to będzie kosztować? Nic prostszego, wystarczy przesłać nam niezbędne informacje, a nasz dział specjalistów przygotuje ofertę. Możesz to zrobić w prostych krokach:

1. Posiadasz projekt: wystarczy, że prześlesz nam zwymiarowane rzuty i przekroje lub link do projektu, oraz opiszesz zakres prac, które chciałbyś uwzględnić w wycenie. Nasza ekipa skrupulatnie oceni wszystkie detale, aby dostarczyć Ci dokładną wycenę.

2. Posiadasz działkę ale nie masz jeszcze gotowego projektu: nie martw się! Nasz zespół doświadczonych architektów chętnie stworzy projekt, który spełni Twoje oczekiwania i będzie zgodny z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego lub warunkami zabudowy. Napisz czym jesteś zainteresowany, możesz przesłać zdjęcia inspiracji, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy warunki współpracy.

Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby i pomysły na dom, jesteśmy gotowi pomóc Ci je zrealizować. Z naszą pomocą Twój nowy dom stanie się rzeczywistością. Skontaktuj się z nami już teraz, a razem osiągniemy Twój cel!

Wycena projektu