Projekty gotowe

Gotowe domy prefabrykowane

Zobacz nasze projekty

Prefabrykacja to dokładność i precyzja

Nowoczesne budownictwo energooszczędne, dzięki swojej urzekającej formie i ciekawej stylistyce cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród osób pragnących zamieszkać w ekologicznym budynku. Wielu z nas marzy o własnym domu, który jest wygodny, funkcjonalny i znakomicie dopasowany do indywidualnych potrzeb jego mieszkańców. Wyjątkowy charakter, który posiadają gotowe domy prefabrykowane oraz przemyślane rozwiązania maksymalnego wykorzystania powierzchni użytkowej cechujące nowoczesne domy modułowe stanowią doskonałą propozycję dla osób, które zachwyca nowoczesny design w użytecznej formie. Gotowe projekty obejmujące domy z prefabrykatów opracowane przez pracownię projektową Ecologiq oraz pracownie współpracujące prezentują energooszczędne budynki, które cechuje oryginalność, trwałość, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Filtry

Estetyczny

pow. 105 m²
Salon + 3 pokoje
Oryginalne przeszklenia

Estetyczny

Ciekawy projekt nietuzinkowego, parterowego budynku, w pełni funkcjonalnego nowoczesnego domu prefabrykowanego.

Przestrzenny salon, który może również pełnić funkcję pokoju gościnnego, z jadalnią oraz kuchnią stanowi otwartą przestrzeń dzienną z wysokim sufitem. Jego uzupełnieniem jest pokaźny hol, który łączy pozostałe pomieszczenia domu prefabrykowanego. Należą do nich: dwie łazienki (w tym jedna z prysznicem, druga z wanną oraz pralką), pomieszczenie techniczne, korytarz oraz trzy sypialnie, w tym jedna dwuosobowa. Jednocześnie wszystkie sypialnie posiadają duże okna zapewniające optymalne nasycenie światłem pomieszczeń. Projekt dostępny również w wersji z antresolą.

W wyniku zastosowania energooszczędnej technologii, budynek pozostaje wyjątkowo ekonomiczny w eksploatacji zapewniając przede wszystkim niskie koszty ogrzewania.

Wybierając nasze energooszczędne domy prefabrykowane chronisz środowisko naturalne.

Optymalny

pow. 113,5 m²
Salon + 3 pokoje
Poddasze użytkowe

Optymalny

Unikalny projekt ekonomicznego, a zarazem bardzo funkcjonalnego nowoczesnego domu prefabrykowanego z użytkowym poddaszem.
Na parterze znajduje się przestronny salon z jadalnią wraz z półotwartą kuchnią posiadającą wyodrębnioną spiżarnię; niewielka łazienka i pomieszczenie techniczne. Użytkowe poddasze obejmuje trzy wygodne sypialnie, dużą łazienkę oraz wspólną garderobę. Dzięki zastosowaniu energooszczędnej technologii prefabrykowanej, prezentowany budynek spełnia potrzeby rodziny 3-4 osobowej zapewniając niskie koszty eksploatacji.

Wybierając nasze energooszczędne domy prefabrykowane chronisz środowisko naturalne.

 

Więcej projektów domów modułowych

ECO 113

ECO 113

Powierzchnia użytkowa

113 m²

Wysokość

6,7 m

Energooszczędny dom prefabrykowany zaprojektowany z myślą o nowoczesnym stylu życia. Wielkoformatowe przeszklenia i sufit katedralny w części dziennej to odpowiedź na aktualne trendy na rynku domów jednorodzinnych.

ECO100

ECO100

Powierzchnia użytkowa

100 m²

Wysokość

6,62 m

Nowy projekt wygodnego, nowoczesnego domu prefabrykowanego w stylu nowoczesnej stodoły.

Ciepły

Ciepły

Powierzchnia

88 m²

Działka

16,18 x 18,60 m

Unikalny projekt kompaktowego, nowoczesnego domu prefabrykowanego spełniającego potrzeby niewielkiej rodziny. Wykonany został w dwóch wersjach: nowoczesnej i tradycyjnej.

Wygodny

Wygodny

Powierzchnia użytkowa

104 m²

Działka

16,66 x 20,78

Wyjątkowo funkcjonalny i urokliwy projekt rodzinnego domu prefabrykowanego z użytkowym poddaszem. Wybierając nasze energooszczędne domy z prefabrykatów chronisz środowisko naturalne.

Atypowy

Atypowy

Powierzchnia użytkowa

197,1 m²

Działka

20,84 m x 23,81 m

Niepowtarzalny projekt przestronnego, nowoczesnego domu prefabrykowanego w stylu nowoczesnej stodoły z dwuspadowym dachem pokrytym blachą oraz piętrem ze strefą pracy i relaksu.

ECO 70 - Dom na zgłoszenie

ECO 70 - Dom na zgłoszenie

Powierzchnia użytkowa

74,1

Powierzchnia zabudowy

52,2

Na parterze znajduje się obszerny hol, sypialnia, łazienka pełniąca również funkcję pralni, otwarta przestrzeń dzienna łącząca w sobie funkcję kuchni, jadalni oraz salonu. Poddasze użytkowe zapewnia przestrzeń dla dwóch oddzielnych sypialni, toalety

Tradycyjny

Tradycyjny

Powierzchnia użytkowa

150,60 m²

Działka

16,58 x 20,40 m

Projekt wygodnego domu prefabrykowanego z użytkowym poddaszem dla dużej, 5-osobowej rodziny. Pomimo niemałego metrażu, dzięki zastosowaniu naszej energooszczędnej technologii prefabrykowanej budynek cechują wyjątkowo niskie koszty eksploatacji.

Przytulny

Przytulny

Powierzchnia

99 m²

Działka

18,44 x 15,99 m

Nowoczesny projekt przytulnego domu z prefabrykatów w standardzie energooszczędnym w trzech wariantach – dom parterowy, z antresolą lub z użytkowym poddaszem.

Harmonijny

Harmonijny

Powierzchnia użytkowa

156,9 m²

Wysokość kalenicy

5,56m

Indywidualny projekt koncepcyjny parterowego domu z prefabrykatów dla jednego z naszych klientów. Zastosowane rozwiązania technologiczne dotyczące prefabrykacji i izolacji pozwoliły osiągnąć bardzo niski współczynnik przenikania ciepła.

Otwarty

Otwarty

Powierzchnia użytkowa

293,1 m²

Działka

25,46 x 26,79 m

Nowoczesny projekt w standardzie energooszczędnego domu prefabrykowanego składający się z dwóch brył nawiązujących do formy nowoczesnej stodoły. Obie bryły z dwuspadowym dachem pokrytym blachą połączone zostały łącznikiem.

Sprawdź dlaczego
warto budować z nami

Domy z prefabrykatów - inwestycja, która się opłaca

Obecnie coraz większa liczba osób decyduje się na nowoczesne domy modułowe z gotowych elementów (prefabrykatów), które dzięki precyzyjnemu wykonaniu, zapewniają energooszczędność i zdrowy klimat wewnątrz. Domy z prefabrykatów drewnianych powstają o wiele szybciej niż budynki murowane, a koszt ich budowy jest znacznie niższy. Konstrukcje naszych obiektów projektujemy w wyjątkowy sposób, aby gotowe domy charakteryzowały się niewielkimi potrzebami energetycznymi, a jednocześnie były wygodne i funkcjonalne dla ich mieszkańców. Pragniemy podkreślić, że ceny naszych domów są niezmienne – ustalana na początku wartość inwestycji jest sumą gwarantowaną i nie podlega zmianom w trakcie budowy. Z uwagi na współpracę z Bankiem Ochrony Środowiska, pomagamy uzyskać kredyt na nowoczesne domy modułowe na preferencyjnych warunkach.

Jesteśmy producentem z Gdańska, który już od wielu lat buduje domy z prefabrykatów nie tylko na terenie województwa pomorskiego lecz całej Polski. Nasza technologia doceniona została również za granicą. Obecnie budujemy gotowe domy modułowe i inne obiekty prefabrykowane w Danii, Szwecji, Norwegii i Niemczech.

Ekologiczność – domy z prefabrykatów

Oferowane przez naszą firmę energooszczędne domy z prefabrykatów są przyjazne dla środowiska i posiadają wiele istotnych zalet, które bezpośrednio przekładają się na komfort mieszkania. W Ecologiq stosujemy wyłącznie certyfikowane, ekologiczne materiały izolacyjne wytarzane z naturalnych włókien drzewnych, które w okresie zimowym efektywnie izolują ściany zewnętrzne i dach budynku, natomiast latem chronią przed ciepłem zewnętrznym. Przy całkowitej dyfuzyjności materiału powodującej oddychanie ścian, uzyskujemy wysoki komfort pomieszczeń wewnątrz budynku, a powstały klimat sprzyja również alergikom. Oferowane przez nas gotowe domy modułowe wyróżniają się nowoczesnym designem, a stosowana technologia pozwala na wybór dowolnego źródła ogrzewania, jak również pokrycia dachowego i elewacji zewnętrznej.