Projekty indywidualne

Nowoczesne domy modułowe Projekty indywidualne

Nowoczesne domy energooszczędne indywidualne projekty

Budowę według projektu indywidualnego proponujemy klientom, którzy w naszej ofercie nie znaleźli odpowiedniego dla siebie gotowego projektu domu. Nasi projektanci podejmują się wielu nowatorskich rozwiązań uwzględniając potrzeby, oczekiwania i wskazówki inwestorów. Gotowe domy prefabrykowane wykonywane na podstawie projektów indywidualnych są oryginalne i niepowtarzalne. Cechuje je przede wszystkim innowacyjny charakter konstrukcji oraz nieszablonowe rozwiązania dotyczące wykorzystania powierzchni użytkowej.

Domy modułowe proces projektowania

Projekt indywidualny to projekt, wykonany według szczegółowych założeń klienta. Proces projektowaniazaczynamy od wysłuchania inwestora – jego potrzeb, preferencji, sugestii i oczekiwanych korzyści.Udajemy się w teren, aby poznać działkę i jej najbliższą okolicę, aby ich zalety optymalnie wykorzystać przy projektowaniu budynku. Przygotowujemy koncepcję projektową, która służy do przeprowadzenia analizy warunków zabudowy i zagospodarowania terenu. W jej skład wchodzą komputerowe wizualizacje wykorzystania działki, poszczególne kondygnacje, elewacje zewnętrzne oraz rysunki perspektywiczne bryły budynku, które wykorzystujemy projektując nowoczesne domy prefabrykowane.

Po zaakceptowaniu koncepcji przez klienta przystępujemy do opracowywania projektu zagospodarowania terenu oraz projektu architektoniczno-budowlanego. W ramach tego ostatniego nasi projektanci i architekci przygotowują następujące projekty: architektoniczny, konstrukcyjny, instalacji sanitarnej i centralnego ogrzewania oraz instalacji elektrycznej i teletechnicznej. Gotowy projekt wyposażamy we wszystkie niezbędne decyzje i uzgodnienia, po czym uzyskujemy na rzecz klienta pozwolenie na budowę.

Zapraszamy do współpracy

Przykładowe realizacje projektów indywidualnych

Nowoczesna stodoła z prefabrykatów

  • Styl nowoczesnej stodoły
  • Powierzchnia: 150 m² + dwustanowiskowy garaż
  • Energooszczędny i ekologiczny
Zobacz projekt

Dom modułowy w Gdańsku

  • Wyjątkowo niskie koszty eksploatacji
  • Powierzchnia użytkowa: 106 m²
  • Płyta fundamentowa wsparta na filarach betonowych
Zobacz projekt

Dom prefabrykowany pod Gdańskiem

  • Ogrzewany pompą ciepła powietrze-powietrze
  • Powierzchnia użytkowa: 130 m²
  • Niski współczynnik przenikania ciepła U<0,13 W/m²K
Zobacz projekt

Dzięki własnej pracowni projektowej potrafimy zaprojektować i wykonać dowolne budynki modułowe, w tym nowoczesne domy prefabrykowane

Gwarantujemy wysoką energoo szczędność naszych budynków.

FAQ

1
Kto uzyskuje pozwolenie na budowę?
e

W przypadku każdego domu prefabrykowanego realizowanego w oparciu o projekt indywidualny bierzemy na siebie odpowiedzialność uzyskania pozwolenia na budowę.

2
Czy w procesie projektowania brane są pod uwagę miejscowe warunki zagospodarowania?
e

Oczywiście! Każdy projekt indywidualny powstaje ze szczególnym uwzględnieniem miejscowych warunków oraz indywidualnych wymagań klienta.

3
Pod jaką technologię będzie zaprojektowany mój dom?
e

Każdy budynek projektowany w naszej pracowni jest przygotowywany pod naszą energooszczędną technologię pełnej prefabrykacji drewnianej, co oznacza, że będzie on zdrowy i oszczędny w eksploatacji.

4
Posiadam projekt zakupiony w innej pracowni. Co wtedy?
e

W przypadku projektów zewnętrznych, czyli pozyskanych z innych biur projektowych, nasza pracownia adoptuje je do naszej energooszczędnej technologii prefabrykacji. Masz pewność, że zamieszkasz w zdrowym i oszczędnym w ogrzewaniu domu.

5
Mój dom jest aktualnie projektowany w zewnętrznej pracowni. Co teraz?
e

Często klienci proszą nas o podjęcie współpracy z architektami zewnętrznymi w celu udzielenia wsparcia w projektowaniu pod naszą technologię. Nigdy nie odmawiamy i z przyjemnością podejmujemy współpracę.