Budynki wielorodzinne

Nowoczesne budynki wielorodzinne

Nowoczesne budynki wielorodzinne

Budynki modułowe prefabrykowane stanowią doskonałe rozwiązanie dla budownictwa wielorodzinnego, ze względu na szybki czas realizacji, powtarzalność projektu oraz wysoką energooszczędność. Konstrukcje naszych obiektów projektujemy w innowacyjny sposób, aby gotowy budynek charakteryzował się niewielkimi potrzebami energetycznymi, a jednocześnie był wygodny i funkcjonalny dla jego użytkowników. Pragniemy podkreślić, że ceny naszych budynków modułowych są niezmienne – ustalona na początku wartość inwestycji jest sumą gwarantowaną i ulega zmianom w trakcie jej realizacji.

FAQ

1
Czy wielorodzinne budynki modułowe są bezpieczne?
e

Bez wątpienia. Konstrukcja naszych budynków modułowych jest wykonywana przy zastosowaniu najwyższej jakości drewna KVH, LVL i belek dwuteowych. Pomimo faktu, iż nasze wielorodzinne budynki modułowe są znacznie lżejsze od budynków wznoszonych technologią tradycyjną, nie ustępują im trwałością i bezpieczeństwem.

2
Czy zapewniacie niskie koszty eksploatacji budynków?
e

Nasza energooszczędna technologia prefabrykowana zapewnia wysokie oszczędności związane z ogrzewaniem oraz wychładzaniem budynków modułowych. Budowane przez nas obiekty są ciepłe zimą i chłodne latem.